Zabytkowy nocleg w Toruniu – poznaj najciekawsze miejsca 

Zabytkowy nocleg w Toruniu – poznaj najciekawsze miejsca 

Toruń to świetne miasto na weekendowy wyjazd. Klimatyczna starówka, pyszne pierniki, ciekawe muzea i wiele wartych odwiedzenia punktów gastronomicznych. Miasto ma w swojej ofercie wiele do zaoferowania turystom. Gdzie zatrzymać się w Toruniu? Idealnym uzupełnieniem wycieczki będzie hotel umiejscowiony z historycznym obiekcie. Zobacz, gdzie warto spać w Toruniu i dlaczego. 

Postaw na hotel z historią

Zastanawiasz się, gdzie zatrzymać się Toruniu? Podpowiadamy! Klimatycznym i wyjątkowym miejscem jest Hotel Bulwar https://www.hotelbulwar.pl/. Obiekt powstał w XIX wieku i początkowo służył jako obiekt militarny. Były to koszary kadetów armii pruskiej. Natomiast w 1925 roku budynek, w którym obecnie mieści się hotel, stał się siedzibą pierwszej w Polsce Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej. W późniejszych latach budynek był elementem fortyfikacji miejskich, a na placu przed nim znajdowały się budynki gospodarcze i stajnia. 

Dziś w obiekcie znajduje się hotel, który łączy w sobie historię i nowoczesność. Co ważne, hotel w dużej mierze stawia na ekologię. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na dbanie o środowisko naturalne. Na przykład w hotelu nie napijemy się z plastikowych butelek, gdyż właściciele stawiają na ograniczenie zużycia plastiku. Znajdziemy za to szklane zamienniki wielorazowego użytku. 

Hotel Bulwar na wyjątkowe okazje 

Dużą zaletą Hotelu Bulwar jest jego lokalizacja. Obiekt znajduje się blisko toruńskiej starówki i wielu ciekawych punktów turystycznych. Z okien za to rozciąga się widok na Wisłę. Hotel oferuje także strefę chilloutu, nowoczesne i stylowe wnętrza oraz pyszne jedzenie. Jest to idealne miejsce nie tylko na krótszy, ale także dłuższy pobyt. W obiekcie znajdziemy także SPA, w tym saunę, w której możemy się wygrzać i zrelaksować po dniu zwiedzania. W ofercie są także relaksujące masaże i różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Co więcej, Hotel Bulwar specjalizuje się także w organizacji wesel oraz większych imprez okolicznościowych. Jeśli więc szukasz miejsca z klimatem na wyjątkową okazję, to hotel w Toruniu będzie idealną propozycją. W takim miejscu możesz zorganizować także wyjazd biznesowy, czy konferencję. W obiekcie znajdują się nowoczesne sale konferencyjne. Uczestnicy po dniu spotkań będą mogli skorzystać z atrakcji hotelowych, czy też spędzić czas na mieście, przejść się bulwarem nad rzeką. Dużą zaletą jest także lokalizacja hotelu, który znajduje się w atrakcyjnej odległości od centrum miasta i najważniejszych atrakcji. 

Dodaj komentarz