Wybieramy się na urlop jesienią

Wybieramy się na urlop jesienią

Podczas lipca i sierpnia nie wybrałeś się nigdzie na urlop? Nic straconego! Jesień to znakomita pora na dalekie wyjazdy, a biura podróży już przygotowują gorące oferty. Za szybą szaruga, a w południowych państwach ciągle jest dobra pogoda. Fajnie wyrwać się chociaż na chwilę, by wypocząć gdzieś w Egipcie bądź w Hiszpanii.

Koniec sezonu wiąże się zmniejszenie cen, więc nawet w sytuacji, gdy latem nie miałeś pieniędzy na wyprawę do ciepłych państw, poza sezonem z pewnością natrafisz na ofertę, która nie wydrenuje ci konta. Koniecznie spójrz na polecane biura podróży, które oferują w swoich prospektach urlopy last minute. Jeśli w swoim miejscu pracy uda ci się prędko otrzymać urlop, musisz jak najszybciej spakować swoje rzeczy i ruszyć na poszukiwania atrakcyjnych propozycji. Nie orientujesz się, jak zacząć poszukiwania? To proste. Pomoże internet. Chcesz wypoczać pod piramidami, radując się pogodą oraz mniejszym zatłoczeniem? Do Google wklep frazę: tunezja last minute.
Orientalna podróż do Azji

Podróże są niezastąpionym źródłem wiedzy i ciekawych doznań. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, poznać nowe kultury, poczuć ekscytację. Podczas wyprawy do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.

Kontynent afrykański to nie wyłącznie Egipt. Świetnym państwem do odwiedzenia poza sezonem jest Tunezja. Nie każdy lubi czerwcowe upały, a jesienią jest tam sporo chłodniej, ale ciągle temperatura jest przyjemniejsza, niż w Polsce. Do wyszukiwarki wklep zdanie „Tunezja last minute”.

Turcja w listopadzie jest naprawdę przyjaznym miejscem do odwiedzenia. O ile chcesz zwiedzić pozostałości słynnej Troi lub kupić coś na targowisku Taksim, do wyszukiwarki internetowej wpisz hasło „Turcja last minute”.

Trwający kryzys gospodarczy boleśnie dotknął gorącą Hiszpanię. Dla wycieczkowiczów, pragnących odwiedzić ojczyznę Cervantesa i czempionów w futbolu, to paradoksalnie dobra informacja. Koszty pobytu w Hiszpanii spadły. Wybierz atrakcyjną ofertę, wklejając „Hiszpania last minute”.

Bałkany mają mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć jesienią. Cennym atutem tego celu wypraw jest to, że z Polski jest całkiem niedaleko. To oznacza, że podróż staje się sporo tańsza, gdyż można dotrzeć tam transportem lądowym. W tej części kontynentu trzeba odwiedzić dwa państwa: Chorwację i Bułgarię. Żeby ujrzeć przecudowne wybrzeże morza adriatyckiego, wklep w Google „wczasy Chorwacja”.

Po drugiej stronie półwyspu leży Bułgaria, nęcąca do odwiedzin znakomitymi winami oraz czarnomorskim wybrzeżem. Skuś się na wakacje właśnie tam i poszukaj „wczasy Bułgaria”.

Dodaj komentarz