Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Krakowie – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Krakowie – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczanie samochodów staje się coraz bardziej praktyczne i dostosowane do zmieniających się czasów. Możliwość rezerwacji auta online to jednak niejedyna wygoda. Współcześnie dąży się także do rozwiązań bardziej przyjaznych środowisku. Dobrym przykładem jest tu krakowska wypożyczalnia samochodów BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-krakow/. Nie ma ona własnej floty aut, a przy tym nie wymaga zwrotu pojazdu w tym samym miejscu, w którym go wypożyczono.

Co wyróżnia BEEP.rent spośród konkurencji?

Wypożyczalnia samochodów BEEP.rent to prężnie rozwijająca się firma, która stawia na innowacyjne rozwiązania przyjazne dla środowiska. Spośród dostępnych na rynku wypożyczalni BEEP.rent cechuje brak własnej floty, którą uzupełniają udostępniane przez przedsiębiorców, prywatnych właścicieli oraz firmy auta z całej Polski. Jest to nasz krajowy odpowiednik zachodniego carsharingu peer-to-peer, w którym to właściciel samochodu na czas jego nieużywania udostępnia go innym osobom, które akurat tego potrzebują.

Praktykowane przez BEEP.rent rozwiązanie pozwala zadowolić każdą stronę. Właściciel tymczasowo nieużywanego auta może zarobić  za jego wypożyczenie, a osoba, która je pożycza zyskuje wygodny środek transportu, za który nie płaci aż tak dużo jak w standardowej wypożyczalni. Miasto, w którym znajduje się takie auto, również na tym korzysta, ponieważ tym sposobem ogranicza się ilość wjeżdżających do miasta samochodów i zwalnia się część zajętych miejsc parkingowych.

BEEP.rent – szybko, wygodnie i na każdą kieszeń. A co z zasadami?

Pożyczenie auta w BEEP.rent to czysta przyjemność. Wchodzisz na stronę, wskazujesz dokładny termin i miejsce odbioru auta, następnie wybierasz samochód, który najbardziej Ci odpowiada. Od razu poznajesz szczegółowe parametry techniczne pojazdu, zatem nie bierzesz przysłowiowego kota w worku. Ustalasz limit kilometrów, którego wiesz, że nie przekroczysz, a następnie przechodzisz do rezerwacji z minimalną ilością formalności. Wszystko to zrobisz online, podobnie jak opłatę za wynajem, którą uiścisz albo w całości, albo w część. Druga opcja to konieczność zapłaty reszty kwoty u opiekuna BEEP.rent przy obiorze auta.

Zasady obowiązujące Cię przy wypożyczeniu auta przypominają sytuację, w której pożycza się samochód od dobrego znajomego. Jako pożyczający musisz zadbać o to, aby samochód wrócił w takim samym stanie, w jakim go zabrałeś. Oznacza to, że auto musi być czyste i sprawne pod względem technicznym oraz zatankowane do pełna. Jeśli nie spełnisz tych warunków, wówczas nie otrzymasz pełnego zwrotu kaucji, którą uiściłeś przed wynajmem. Warto zatem dopilnować tych kwestii, aby cieszyć się tanim i praktycznym wynajmem od BEEP.rent.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz