Masaż Wrocław – Cennik mobilnego salonu masażu Masajka

Masaż Wrocław – Cennik mobilnego salonu masażu Masajka

Masaż Wrocław jest często wpisywany i wyszukiwany w wyszukiwarce google.pl. To jedna z bardziej popularnych fraz wpisywana w momencie poszukiwania cennika masaży we Wrocławiu. Aby dowiedzieć się dokładnie jakie ceny oferuje Masajka, wystarczy wpisać „masaż wrocław cennik” i już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania odnajdą Państwo link do naszej strony.

Masajka – Profesjonalne Masaże to mobilny gabinet masażu oferujący między innymi masaż sportowy, masaż biurowy i masaż twarzy we Wrocławiu i okolicach. Masajka to najwyższej klasy specjaliści, którzy mogą pochwalić się zarówno dyplomem z zakresu fizjoterapii oraz certyfikatem z dziedziny masażu, jak i kilkuletnim doświadczeniem zawodowym – zdobytym zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bazują oni przede wszystkim na technice jaką jest masaż klasyczny – jednak stale ją modyfikują i dostosowują do indywidualnych możliwości oraz potrzeb każdego klienta, tak aby możliwe było osiągnięcie jak najlepszych efektów oraz rezultatów ich pracy.

Stale doskonalą oraz podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje pragnąc podążać za dynamicznymi zmianami jakie zachodzą w tej znanej już od tysięcy lat dziedzinie – chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom swoich klientów.

Najczęściej sprawdzamy cennik masaży, w chwili, gdy jest nam najbardziej potrzebny. Ale zdarza się, że nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że masaż mógłby Nam pomóc. W kolejnej części artykułu pokażemy jakie są wskazania do masażu, czyli po prostu kiedy warto się wybrać do profesjonalisty. Wrocław to duże miasto, ale łatwo znajdziecie nas na masajka.wroclaw.pl

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu masażu

Istnieje wiele wskazań i zaleceń do przeprowadzania masażu, a do najczęściej wymienianych z nich należą:

 • Dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa oraz układu mięśniowego i kostno – stawowego.
 • Przepracowanie oraz przeciążenie i osłabienie organizmu – na skutek długotrwałego i przewlekłego stresu, który przyczynia się do powstania bolesnych ,,napięć’’ w naszym ciele.
 • Problemy ze strony układu pokarmowego oraz nadwaga – masaż pomaga stymulować działanie układu pokarmowego do lepszej pracy, poprawia przemianę materii i usprawnia metabolizm.
 • Przeciążenia na skutek dźwigania ciężkich przedmiotów oraz pracy fizycznej.
 • Intensywne uprawianie dyscyplin sportowych – masaż pomoże idealnie zregenerować mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym.
 • Przebyte niedawno choroby przy których konieczne było unieruchomienie – masaż pomoże przywrócić odpowiednie ukrwienie w unieruchomionych przez dłuższy czas mięśniach oraz pobudzi je do pracy i zwiększy ich siłę oraz wytrzymałość.
 • Wady postawy oraz skrzywienia i ból kręgosłupa.
 • Blizny będące skutkiem wypadków lub też operacji – masaż pomoże w ,,mobilizacji blizn’’.
 • Choroby reumatyczne oraz zmiany zwyrodnieniowe – zwłaszcza u ludzi starszych.

Masaż Wrocław Cennik

Profesjonalny mobilny gabinet masażu we Wrocławiu oferuje swoim klientom usługi masażu na najwyższym poziomie oraz gwarantuje pełną satysfakcję z wykonywanych zabiegów. Ponadto możemy liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Masaż Wrocław Cennik – mobilny gabinet masażu oferuje najniższe ceny w mieście przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług!

Poniżej przedstawiono ceny wybranych zabiegów:

 • Konsultacje przed zabiegiem……………………………bezpłatne
 • Masaże klasyczne…………………………………………..od 30 do 120 złotych
 • Masaże sportowe……………………………………………od 40 do 80 złotych
 • Masaże relaksacyjne i terapeutyczne………………..od 20 do 130 złotych
 • Masaże dla par……………………………………………….od 300 do 390 złotych
 • Masaż biurowy (nowość)………………………………….40 złotych

Ponadto mobilny salon masażu Masajka oferuje swoim klientom gwarancję satysfakcji wykonywanych zabiegów – lub całkowity zwrot poniesionych kosztów. Zapraszamy na masaże w mieście Wrocław lub w okolicznych miejscowościach.

 

 

Dodaj komentarz